שאלות נפוצות

יש לנו תשובה עבורך!

בסטודיו ED&U צוות יחודי שמקיף את תחומי הנדסת גורמי אנוש – מחקר, היבטים קוגניטיביים, ארגונומיה ו-UX/UI. לצוות שלנו נסיון בכל סוגי המערכות: ציוד רפואי, טכנולוגיה מסייעת, מכונות תעשייתיות, אפליקציות, ציוד בטחוני, תעופה, רכב, מערכות שליטה ובקרה, רצפות ייצור ועמדות עבודה. אנו נרכיב את הצוות הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם, בכל היקף ועם גמישות מלאה, ונצעד איתכם יד ביד עד לביצוע המושלם של המוצר.

בדיוק. אנחנו מצטרפים לצוות הפרויקט – לרוב להנדסת המערכת, ויחד מנתחים מיהם המשתמשים, ומהם תרחישי ההפעלה והשימוש במערכת או במוצר. לאחר שניתחנו, נאפיין את הממשקים הנדרשים, ונלווה אתכם בפיתוח שלהם.

בצוות שלנו מומחים בארגונומיה, פסיכולוגיה קוגניטיבית, הנדסת גורמי אנוש, ארכיטקטורת ממשקים, איפיון UX ועיצוב UI. בעולם של היום, המפגש שלנו כמשתמשים, אינו מוגבל לסוג אחד של מגע ומשלב היבטים פיזיים ודיגיטליים. הסינרגיה של עבודה בצוות הטרוגני מאפשרת לנו לצלוח כל אתגר

אנחנו, ב- ED&U, הכי טובים בלהבין בני אדם. אנחנו בוחנים ומנתחים כיצד להתאים את המוצר שלכם כך שהמשתמשים שלכם יוכלו להפעיל אותו בקלות. את הטכנולוגיה היחודית שלכם, נשאיר למהנדסי הפיתוח, הם מכירים אותה הכי טוב.

אנחנו בעלי ניסיון רב במערכות מורכבות, אנחנו חיים את העולם הזה כבר שנים רבות. יקיר הוביל תחום הנדסת אנוש ואף היה מהנדס מערכת בחברה גלובלית , אייל ניהל פעילויות הנדסת אנוש ועיצוב בתעשייה הבטחונית, יוסי ניהל צוות הנדסת גורמי אנוש בחברה גדולה, מיכל הובילה את תחום הנדסת גורמי אנוש בחיל האוויר, רותם הקימה בית ספר לחשיבה עיצובית ומובילה בהדרכות ובאסטרטגיית איפיון, ענבר והילה פותרות יום יום אתגרים ארגונומיים בתעשייה ואלה רק מעט דוגמאות לידע שלנו.

אנחנו מכירים בני אדם. אנחנו מכירים את היכולות והמגבלות שלהם, את אופן החשיבה ודרך קבלת ההחלטות שלהם. כשאנחנו מנתחים ממשקי אדם-מערכת, אנחנו עושים שימוש בשיטות מחקר מוכחות, ומבססים את הפתרונות שלנו על שיטות עבודה סדורות שאת חלקן פיתחנו בעצמנו בשנים של עבודה בשטח. אנחנו נבנה את הגשר שבין המשתמשים למערכת שלכם.

התפקיד שלנו הוא לפתור בדיוק את החלק הזה. אנחנו הופכים מערכות מורכבות לפשוטות להפעלה.