עב | EN

®Go-Arc Safety4.0

פלטפורמה מבוססת ענן האוספת רמות שונות של נתונים תפעוליים בזמן אמת, זאת כדי לזהות דפוסי סיכון וליצור מודיעין שניתן לפעול ולצור שגרות בטיחות חדשות במאפשרות למנוע ואף לצפות תאונות בסביבות עבודה שונות.

הפלטפורמה של Go-Arc מספקת נקודות מבט שונות עבור כל אחד מצוותי העבודה – החל בצוות העובדים בשטח ועד המנהל הבכיר. לכל אחד מונגש מידע ברמה ובאופן שמעניין אותו.

יצירת Control Rooms המאפשרים שליטה ובקרה ואיסוף וניתוח של כל המידע שמתקבל הינו יתרון משמעותי ביכולת לצפות ולנהל את נושא הבטיחות והגהות במקומות עבודה שיש בהם רמות סיכון.

אפיון ממשק משתמש

 אל תהליך העבודה עם נכנסנו במטרה לשפר את הנראות העיצובית של ממשק המשתמש. פגשנו את צוות המוצר בנקודת זמן שבה נדרשה תמיכה צמודה במנלי המוצר. כאשר נכנסו לתהליך , כפי שלרוב קורה, התחלנו לגלות פערים ואתגרים במקומות בהם הפונקציונאליות לא שירתה בצורה נכונה את צרכי המשתמש. 

האתגר מבחינתנו היה לשקף את הפערים לצוות המוצר, לבנות תוכנית עבודה המבוססת על Quick Wins כאלה שלא יעלה הרבה לבצע אותם ויביאו את הערך המוסף הגבוה ביותר. 

כל תהליך אפיון חייב להתחיל בהגדתרת המטרות העיסקיות ומטרות ויעדי המוצר. במקרה זה צללנו פנימה לתוך מוצר קיים במטרה לתקוף בכל פעם מודול או בעיה קיימת על פי תוכנית עבודה מסודרת. התהליך הינו תהליך מתמשך שאנו עדיין עובדים עליו.

מחקר

תהליך האפיון חייב קשר רצוף ובחינה מול משתמשי הקצה ונתוני השירות. יצרנו מסכים בהם הצגנו פתרונות חדשניים וקלים ליישום. את הפתרונות שהצענו בחנו דרך בחינות שמישות לאורך התהליך והשתמשנו במשוב ובתובנות שקיבלנו מהם כדי לדייק את הפתרון. לאחר שלב האפיון עברנו לשלב העיצוב, שהותאם לצורכי המותג והניראות הכללית שיצרנו.

עיצוב

הקפדנו להיצמד לשפה העיצובית הקיימת אולם מהר מאוד התהליך לבש צורה אחרת ושונה כאשר היה רצון למתג מחדש את הממשק. יכולנו לזהות מיד את הפערים בחוסר האחידות במיתוג הקודם ובכך לצאת ולישר את ניראות הממשק למקומות חדשים שצוות המוצר לדבריו "רק חלם עליהם". 

תהליך העבודה הינו סנרגיה מלאה בין צוות המוצר לצוות האפיון והעיצוב, במקרה הזה העבודה הצמודה , דיוק הדרישות , הצרכים והמטרות העיסקיות עזרו מאוד לצור תהליך עבודה הדוק ויעיל וכמובן שהתוצר שמתקבל נמצא בהתאמה לצרכי הביזנס של החברה.

בחינות שמישות

הגישה המשלבת של תנועת נוע"ם זכתה להכרה בזכות יעילותה וחשיבותה, והפרויקט זכה למימון של המוסד לביטוח לאומי. אנחנו נהנינו מכל רגע בפרויקט כשהחלק הטוב ביותר הוא הידיעה שעזרנו לתנועת נוער אמיצה לפרוץ דרך בשילוב אנשים עם מוגבלויות, ואימוץ פתרון טכנולוגי שמדבר אל בני הנוער בשפתם הייחודית.