עב | EN

אפיון מוצר וממשק משתמש
סטודיו ED&U

איסוף, עריכה וכתיבה של ספר חוקי ה-UX וה-UI של אלביט מערכות

המטרה הייתה: יצירת זהות תפעולית ומותגית לכל המוצרים מבית היוצר של אלביט מערכות, תוך הטמעה נכונה של תהליכי עיצוב והנדסת גורמי אנוש בתהליכים הנדסיים.

יצרנו מעטפת ושפה אפיונית אחידה עבור ארגון גדול הבנוי חטיבות עסקיות שונות, ארגון המייצר סוגים רבים של מוצרים בתחומים שונים ומגוונים.

יצירת ה-Design Patterns הינו תהליך מתמשך אשר מצד אחד נבנה ואוסף לתוכו עוד ועוד רכיבים והגדרות חדשות ובצד השני דואג להטמיע בחזרה את הכלים, המתודולוגיות והפרקטיקה בעבודה היומיומית של צוותי ההנדסה והמוצר בארגון. כלים אלו מסייעים בשמירת המשתמשים במרכז בכל שלב בתכנון המוצר או המערכת.

מחקר

תהליך המחקר ניגש לבדיקה מעמיקה של עשרות מוצרים מובילים שתוכננו באלביט מערכות, ביצע השוואה ובחן את ה-Best Practice הקיים מחוץ לעולם הבטחוני. חלק מהפתרונות שנבחרו הם כאלו שעברו בדיקות שימושיות ותוקפו. מסקנות אלו בחנו את האפשרויות ברצון לבטא אחידות ארגונית אל מול הצורך העסקי של כל אחד מהיחידות העיסקיות לשמור על זהות מותגית

עיצוב

החלק העיצובי בספר החוקים בונה את ה-Style guide  הארגוני וכולל בחירת פלטות צבעוניות , הגדרת קונטרסטים נכונים לסביבות טאקטיות תוך התייחסות לתקנים מקובלים בעולם הבטחוני.

בחינות שמישות