פתרונות

Icon_ergonomy2

Ergonomics   ארגונומיה

ארגונומיה היא המדע העוסק בחקר הממשק ויחסי הגומלין שבין בני אדם לסביבה, למוצרים הטכנולוגיים ולחלקים אחרים במערכת.

כחלק מתהליך הפיתוח חשוב להבין מי המשתמשים במוצר, או פועלים בסביבת העבודה. כך נוכל להתאים את המערכת ליכולותיהם ומגבלותיהם הפיזיים והקוגניטיביים ולייצר סביבת עבודה נוחה ובטוחה.

תוצרים של תהליך ניתוח והגדרה ארגונומי יכלול בין השאר סידור של סביבת העבודה, הגדרת משקלים מותרים והתאמת תוכן המערכת לאופי השימוש בה, הנחיות תכן לתחזוקה מהירה ונוחה ועוד.

Icon_ux

UX/UI Design

אפיון הוא התהליך בו אנו מגדירים את ממשק המשתמש. לאחר שחקרנו מיהם המשתמשים, והבנו את הפעולות שעליהם לבצע נוכל להגדיר את האופן בו יבוצעו הדברים.

כך נקבע מה יהיו תהליכי ההפעלה, אילו כפתורים ותצוגות יופיעו על המסך, מה יהיה סדר הפעולות וכיצד יש להתמודד עם בעיות תפעול.

האפיון הוא ליבה של יצירת חווית משתמש טובה, ויחד עם תהליכי עיצוב הנדסה ופיתוח מיצרים ממשק משתמש מתאים

תוצרים של תהליך האפיון יהיו פריסת הממשק והכפתורים, מעברים בין מסכים ותהליכי ביצוע פעולות במקרה של ממשק גרפי.  לסטודיו מומחיות רבה בממשקים מסוגים שונים וכן ממשקים המשלבים אלמנטים גרפיים ופיזיים. נוכל להתאים את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם

Icon_Training1-02

Usability  שימושיות

הקלות בה ניתן להפעיל מוצרים למטרה אליה הם נוצרו. שימושיות נמדדת בהקשר הנכון של אופי השימוש, כלומר האם המשתמשים הייעודיים מצליחים להשתמש במוצר.

פעמים רבות מתייחסים לשימושיות גם כ"מוצר ידידותי למשתמש" או "ממשק אינטואיטיבי".

הערכה מקצועית יותר מושגת על ידי בחינת מדדים מוגדרים כגון: עקומת הלמידה הנדרשת, היעילות והמהירות בה מושגת התוצאה הרצויה, האם  המשתמשים זוכרים כיצד להשתמש גם לאחר זמן, כמות הטעויות בביצוע ומידת הסיפוק שיש למשתמשים.

אנחנו מבצעים מבחני שימושיות כחלק מהתהליך ובמיוחד בסופו. כך אנחנו מודדים את ההתאמה של הממשק לביצוע פעולות על ידי המשתמשים, בנפרד מבדיקות שצוות הפיתוח עושה למדידת ביצועי המערכת .

icon_usability

Training  הדרכה

העברת ידע מהווה נדבך חשוב מעבודתנו. בין אם מדובר בצוותים שאנחנו מלווים ובין אם בהדרכות ייעודיות. אנחנו משתדלים לתת ללקוחותינו נקודת מבט וכלים חדשים. הם לומדים לבחון את עבודתם גם דרך משקפי המשתמש ולתת תשומת לב יתרה  בהם צפויים אתגרים ארגונומיים.

סטודיו ED&U מקיים הרצאות, ימי עיון, קורסים וליווי מותאם אישית על פי צרכי לקוחותינו.

דילוג לתוכן